Kontakt z kancelarią Wojciecha J. Chmuraka

Kancelaria Szczecin kontakt

Kancelaria Radcy Prawnego Wojciecha J. Chmuraka z siedzibą w Szczecinie zajmuje się świadczeniem kompleksowych usług prawnych na rzecz osób fizycznych, firm i instytucji. Szczegółowe informacje na temat współpracy z prawnikiem można uzyskać, kontaktując się z Kancelarią.

Poza wizytą osobistą możliwy jest kontakt mailowy i telefoniczny. Rekomendujemy korzystanie z naszego formularza internetowego, a także składanie zapytań za pośrednictwem usługi porady prawne ONLINE – dla zwiększenia komfortu komunikacji.

Dane kontaktowe

ul. Błogosławionej Królowej Jadwigi 33/5

70-262 Szczecin

info@kancelaria-chmurak.pl

tel: +48 668 361 949

Formularz kontaktowy
Masz pytania? Serdecznie zapraszamy do wypełnienia formularza!
Zapoznałem się z Polityką prywatności serwisu www.kancelaria-chmurak.pl oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie przez WOJCIECH J. CHMURAK KANCELARIA RADCY PRAWNEGO, Królowej Jadwigi 33/5 70-262 Szczecin, udostępnionych przeze mnie danych osobowych na zasadach opisanych w Polityce prywatności dostępnej w Serwisie. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych oraz moje uprawnienia. Niniejsza zgoda może być wycofana w dowolnym czasie poprzez kontakt z Administratorem pod adresem info@kancelaria-chmurak.pl, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych - Obowiązek Informacyjny
wpspin-light